Seznamte se s clearomizéry BDC a obdivujte nový systém žhavení

Seznamte se s clearomizéry BDC a obdivujte nový systém žhavení

Setkali jste se již někdy s clearomizéry, které používaly elektronické cigarety Vision VT Victory? Pokud máte osobní zkušenost, jistě vás velmi příjemně překvapila jejich autentická chuť, vysoká dýmivost a dlouhá životnost. A právě tyto clearomizéry daly základ vzniku nejmodernější variantě clearomizérů, která se do našich končin dostala pod označením BDC. Kvalitu clearomizérů si nemohou koncoví uživatelé vynachválit! Co je na nich tak unikátního a proč uvažovat o jejich pořízení? To vám prozradíme na následujících řádcích.

3 výhody v jednom clearomizéru

Porovnáte-li klasický atomizér, cartomizér nebo starší verzi clearomizérů s clearomizérem BDC, pak si kvality posledního zmíněno všimnete již po prvním potáhnutí. Zapomeňte na připálené e-liquidy, nedostatečně ochucenou páru nebo dým, který je nutno hledat pod lupou. Clearomizéry BDC propůjčí vaší e-cigaretě zcela autentickou chuť oblíbeného e-liquidu a bohatý hutný dým. Další výhodou je také dlouhá životnost výrobku, díky níž opět ušetříte nějakou tu korunu do rodinného rozpočtu.

Co naleznete v srdci BDC?

Zásadní změnou, kterou starší clearomizéry zcela postrádají, je přítomnost dvou žhavicích spirál. Ty jsou právě důsledkem bohatého a hutného kouře, jenž mnoho e-kuřáků u svých současných clearomizérů postrádá. BDC od jiných clearomizérů na první pohled možná ani nerozeznáte. O skutečné výjimečnosti se přesvědčíte až po jeho rozebrání. Dvě spirálky jsou umístěny ve žhavicí hlavě, která je odnímatelná a vyměnitelná.

Jak se clearomizéry BDC plní?

Jako první naplňte e-liquidem vnější nádrž a vyvarujte se polití středové kovové trubičky, kterou při kouření proudí vzduch. Zašroubujte koncovku a vyzkoušejte těsnost. V případě nedostatků odstraňte nádržku clearomizéru, vyšroubujte baterii a přebytečnou tekutinu otřete savým hadříkem nebo papírovým ubrouskem. Před kouřením zkontrolujte, zda hlava dostatečně přiléhá na spodní víčko clearomizéru.  V opačném případě by mohlo dojít k nevratnému poškození jak clearomizéru tak samotné baterie nebo dokonce elektronické cigarety.