Představení speciálních typů clearomizerů a atomizerů

Na trhu se v dnešní době dá sehnat naprosto všechno! I speciální typy clearomizerů nejsou výjimkou! Stačí se podívat na nabídku a již můžete vlastnit clearomizer s regulací sání vzduchu, s obrovským obsahem, z ušlechtilé oceli, s nastavitelnou kapacitou e-liquidu v clearomizeru, s nastavitelnou délkou náustku, se speciální ochranou kontaktu na baterii, nebo s rozličným vzhledem. To všechno je dnes k dispozici u prodejců e-cigaret a příslušenství. Pojďme se tedy podívat na tři skutečné skvosty mezi speciálními clearomizery.

Kayfun LITE

Jako první si popíšeme clearomizer Kayfun LITE Clone. Ten přináší pro své uživatele spoustu zajímavých funkcí. Už jeho samotné tělo je vyrobeno z těch naprosto nejkvalitnějších materiálů, jaké jsou na trhu k sehnání. Dále si u něj můžete například regulovat sání vzduchu, což je výhodné zejména pro zkušené kuřáky. Ovšem nemusíte se bát, že by jeho sestavení pro vás bylo něčím náročným nebo složitým. Tento clearomizer se totiž dodává již sestavený a navíc k němu obdržíte i šroubovák, imbusový klíč, těsnění a náhradní šroubky.

Clearomizer Magoo iSmoka

Jako další výborný speciální clearomizer je Magoo iSmoka, který je ztělesněním dokonalosti. Nejen, že je celý vyrobený z ušlechtilé oceli té nejvyšší kvality, ale také má spoustu funkcí, které ocení zejména samotní spotřebitelé. Můžete si u něj totiž například nastavit kapacitu e-liquidu, která dosahuje až 3 ml, dále si můžete zvolit délku náustku, nebo můžete vyměnit žhavící hlavy a vybrat si, zda použijete jedno spirálovou nebo dvou spirálovou. Tento clearomizer má v neposlední řadě také speciální ochranu kontaktu na baterii. Jedná se tedy o skutečně jeden z nejvychytanějších clearomizerů na trhu

Atomizer RDA X1 DIY

A jako poslední zde máme variantu spíš pro začínající kuřáky, a to atomizer RDA X1 DIY. Ten je velice malý s možností rozmontování, takže u něj zcela jednoduše provedete například výměnu knotu nebo žhavící spirály. Tento výrobek ale dostanete již smontovaný, takže jej můžete hned použít. Jeho obsah činí 3,5 mililitrů.

Zaujal vás některý z produktů nebo byste chtěli vidět víc?