Horní nebo dolní žhavení clearomizéru? Toť otázka!

CE4+ V1 ColourKromě klasického rozdělení na clearomizery rozebíratelné a nerozebíratelné se můžete setkat také s clearomizery, které mají buď horní, nebo dolní žhavení. Ty se od sebe liší zejména, jak už je z logiky věci jasné, způsobem žhavení.

Clearomizery s horním žhavením

Pokud si pořídíte clearomizer s horním žhavením, bude vypadat poněkud odlišně oproti například tomu s dolním žhavením. V takovém případě bude mít mnohem delší knoty, které přivádí e-liquid k žhavící spirálce a samotná spirálka bude nejčastěji umístěna buď uprostřed, nebo nahoře v clearomizeru. Takové clearomizery neprotékají a ani se nerosí v chladném počasí. Pokud si tedy chcete pořídit clearomizer s horním žhavením, dívejte se vyloženě po popisku, který bude zahrnovat informaci, že je clearomizer s horním žhavením. Navíc i podle fotografie daného výrobku můžete zjistit, že se jedná o odlišný produkt.

Clearomizery s dolním žhavením

Naopak se na trhu setkáte i s clearomizery s dolním žhavením. U nich je žhavící spirálka umístěna většinou do spodní části clearomizeru a není tedy u něj zapotřebí tak dlouhých knotů k přívodu e-liquidu. Tento druh žhavení se nachází u starších typů clearomizerů jako je řada CE4+, u clearomizerů s označením BCC, ovšem u takových můžete najít i horní žhavení, takže toto označení není zcela jednoznačné, nebo u BDC clearomizerů, které mají dvojitou spirálu.

Jaký clearomizer je lepší?DCT Pyrex 3,0ml Red2

Potřebujete-li poradit, jaký clearomizer si máte pořídit, podívejte se v prvé řadě na elektronickou cigaretu, kterou vlastníte. Ne všechny elektronické cigarety totiž podporují oba typy clearomizerů a někde prostě budete muset dokoupit takový typ clearomizerů, jaký už máte. Pokud však můžete do své elektronické cigarety dokoupit jakýkoliv clearomizer, je již rozhodnutí skutečně čistě na vás. Někteří tvrdí, že je lepší clearomizer s dolním žhavením, jelikož vytváří větší odpor a tudíž více dýmá. Jiní by zase nikdy nedali dopustit na clearomizer s horním žhavením, jelikož ten se nikdy neorousá, nikdy u něj nemůže dojít k protečení e-liquidu a taktéž vytváří mnohem intenzivnější dým, i když ho není zase tolik. Na závěr je nutno uvést, že ať už se rozhodnete pro kterýkoli typ clearomizéru, vždy jej vybírejte výlučně u ověřeného prodejce.

Koupit clearomizer

Clearomizer

Kupte si i vy clearomizer do své elektronické cigarety

Koupit