Obsah clearomizerů je velice odlišný – jak se v něm vyznat?

eVod Colour 2Clearomizery se mohou rozdělovat do nejrůznějších skupin, typů a druhů. Jedním tímto rozdělením je i podle velikosti. I když by se mohlo jevit, že je každý clearomizer naprosto stejný a že se rozlišují jen podle možnosti rozebrání nebo druhu žhavení, není tomu tak! Clearomizery jsou totiž odlišné i podle velikosti!

Standardní clearomizery

U standardních clearomizerů, se kterými se setkáte naprosto všude, se obsah pohybuje okolo 1,6 mililitrů. Takové clearomizery se dají pořídit jak v kamenných prodejnách, tak i na internetu. Nejvhodnější jsou pak pro normální až začátečnické kuřáky, kteří kouří pouze párkrát za den. Pokud však patříte k silným kuřákům, nebude vám tento obsah nejspíš vyhovovat, jelikož e-liquid v něm obsažený rychle vykouříte.

Větší clearomizery

Když se však podíváte po nabídce na trhu, zjistíte, že se dají jednoduše sehnat i clearomizery, které mají obsah o velikosti 2,0 a více mililitrů. Stačí se podívat do popisku produktu nebo na fotografie daného clearomizeru a zjistit tak, kolik maximálně můžete do clearomizeru nalít e-liquidu. Někdy však tuto informaci ani z popisku nevyčtete. V takovou chvíli buď pomůže výše zmíněná fotografie, nebo informace od prodejce. Rozhodně si obsah clearomizeru dopředu zjistěte, abyste pak nebyli zklamaní.BCC green

Bezkonkurenčně největší clearomizery

Pro opravdu silné a časté kuřáky doporučujeme i clearomizery o obsahu až 5 ml. Ty jsou sice méně časté, ale taktéž se dají sehnat. V takovém případě nebudete muset tak často doplňovat e-liquid, elektronickou cigaretu si klidně vezmete na cesty a užijete si kouření po dlouhé hodiny. Ovšem oproti menším clearomizerům tyto větší častěji čistěte. E-liquidy jsou v nich totiž naplněny po delší dobu a i po delší dobu budete moct kouřit, což také zanáší clearomizer. Avšak i tyto velké clearomizery jsou vhodné pro slabší kuřáky, jelikož, jak už bylo zmíněno výše, nemusí spotřebitel tak často doplňovat e-liquid.

Náš tip: Clearomizéry různých objemů zakoupíte v e-shopu Gallagher.

Koupit clearomizer

Clearomizer

Kupte si i vy clearomizer do své elektronické cigarety

Koupit