Novinka ve světě e-kouření: inovativní clearomizéry BCC

Bohatý dým, výborná kouřivost a skvělá chuť – tak lze ve zkratce charakterizovat nové clearomizéry BBC, které nahrazují doposud nejrozšířenější a nejoblíbenější modely CE4+. Tento typ clearomizéru pro koncové zákazníky vyrobila firma iSmoka, která představuje novou divizi společnosti Joyetech. Pojďme se nyní společně podívat, jaké výhody tento novy typ clearomizérů přináší a proč by se měl stát součástí vaší elektronické cigarety.

Jak clearomizéry BBC fungují?

clearomizer-tumbler-3ml_w375_h203Zásadním rozdílem oproti dříve používaným clearomizérům, je nové umístění spirálky ve spodní části clearomizéru. Inovativní typ BBC navíc disponuje krátkými knoty, takže je spirálka ukrytá v jeho útrobách, dostatečně zásobována i tehdy, pokud je v clearomizéru e-liquidu menší množství. Při plnění clearomizéru je nutné otočit jej závitem nahoru tak, aby náustek směřoval k zemi. Následně vyšroubujte kovovou část se závitem a plňte e-liquidem. Clearomizéry BBC disponují objemy v rozmezí od 1 – 3,5 ml. Při plnění si dávejte pozor na přelití e-liqudiu a následné vniknutí do středové osičky. V případě nehody, přebytečný e-liquid utřete suchým hadříkem, aby nedošlo k jeho následnému připalování, což by mělo negativní dopad na chuť e-cigarety. Posledním krokem je opětovné sešroubování clearomizéru a jeho nasazení na baterii.

Hlavní výhody clearomizérů BBC

Jak již bylo výše zmíněno, i když je e-liquidu v clearomizéru nedostatek, na výslednou chuť elektronické cigarety nemá tato skutečnost díky krátkým knotům žádný negativní dopad. Mezi další přednosti BBC clearomizérů patří také hustý a velmi bohatý kouř, který znásobí požitek při kouření elektronické cigarety. Cena nových clearomizérů také není nikterak závratná a pohybuje se v řádech stokorun, což určitě nijak výrazně nezasáhne váš rodinný rozpočet nebo peněženku.

Koupit clearomizer

Clearomizer

Kupte si i vy clearomizer do své elektronické cigarety

Koupit